První únorový víkend patřilo pražské SB Centrum juniorským squashovým nadějím – proběhlo tam Mistrovství ČR juniorů ve squashi. Hráči z juniorské akademie Corkers Ostrava dosáhli celkem na 8 medailí.

Nejúspěšnějším hráčem šampionátu a zároveň jediným, který získal letos zlatý double byl Viktor Byrtus. Navíc se mu povedl nevídaný kousek, když získal tituly v obou nejstarších kategoriích do 17 a do 19 let.

Další zlato přidala Tereza Široká, která se stala mistryní republiky do 15 let a zároveň brala bronz v kategorii do 17 let.

Dva poháry si také odvezl Ondra Vorlíček, který získal stříbro v BU17 a bronz v BU19, což je také skvělý úspěch.

Stříbro přidala v kategorii dívek do 13 let Vendula Boháčová, která získala svůj první pohár z MR v kariéře.

Totéž se povedlo Alexovi Kelarovi, který vybojoval bronz v kategorii chlapců do 13 let.

Z dalších našich juniorů se na MR ještě kvalifikovali Vanda Lukavcová, Benjamin Bergel, Filip Strouhal, Ladislav Švábek a Filip Čepelák, kteří tentokrát na medaili nedosáhli. Všem hráčům patří poděkování, pochvala a gratulace ze předvedené výkony. Stejně tak i Honzovi Mutinovi, který celý juniorský tým během šampionátu vedl.