• Extraligový hráč

• Juniorský Mistr ČR do 11, 13, 15 a do 17 let

• První místo v soutěži juniorských družstev do 15 a do 19 let

• První místo na žebříšku ESF B13, B15

Viktor Byrtus hraje squash od šesti let. V sedmi letech získal třetí místo na Mistrovství republiky do 11 let a začal se tomuto sportu věnovat více. V devíti letech získal na Mistrovství republiky zlatý double, když zvítězil v kategoriích do 11 a do 13 let. Tento zlatý double získal už celkem 4x, je Mistrem republiky do 11, do 13, do 15 a do 17 let. Mistrovský titul mu také patří v soutěži družstev a to v kategoriích do 15 a do 19 let. Je členem juniorské reprezenace. Mezi největší úspěchy patří 4. místo na British junior open a 2. místo na ME družstev juniorů do 15 let a do 17 let. V České republice se zúčastňuje juniorských i mužských turnajů a hraje mužskou extraligu ligu. V zahraničí se pravidelně zúčastňuje turnajů v rámci ESF junior circuit a hraje mužskou ligu v Polsku, kde jeho tým postoupil do play-off. Trénuje 4x týdně, o víkendech většinou absolvuje turnaje, ligu nebo soustředění. Pokud jde o budoucnost, Viktor se chce držet ve špičce evropského žebříčku a sbírat medaile z juniorských šampionátů. pokud to ekonomické možnosti dovolí, chtěl by se účastnit prestižních světových turnajů a být stejně úspěšný v celosvětovém měřítku.