Víkend 11. a 12.března patřil juniorskému mistrovství republiky ve squashi na Slovensku. Alex Kelar reprezentoval klubové barvy a pro rok 2017 je dvojnásobným juniorským mistrem Slovenska ve squashi v kategoriích B13 a B15.

Šampionát byl rozdělen do 2 dnů, v sobotu se hrály kategorie 13 a 17, v neděli kategorie 11, 15 a 19. Náš klub měl želízko v ohni v podobě Alexe Kelara. Vzhledem k nízké účasti se ve všech kategoriích nehrál pavouk, ale skupiny.

V kategorii do 13. let bylo celkem 7 hráčů, svou základní skupinu vyhrál Alex bez ztráty setu a s přehledem zvládnul i další zápasy. V semifinále porazil Marko Krčulu (3:0) a utkání o první místo vyhrál s Jakubem Strapkem (3:0).

V kategorii do 15. let byli přihlášeni jen 4 hráči. Asi pro velký úspěch ze soboty hrál úvodní zápas opět s Jakubem Strapkem (3:0), další se Sean Luis Carmona Garciou (3:0) a poslední s Maximilianem Kubíkem (3:0).

Ve všech utkáních podal Alex soustředěný výkon, a přestože měl díky zranění zakázáno na kurtu běhat, s přehledem všechny soupeře přehrál a zaslouženě vyhrál oba mistrovské tituly.