Squashová sezóna pro juniory na tuzemských kurtech byla úspěšně zahájena o víkendu 16.-17.9.2017 turnajem kategorie A v Praze

Pro většinu našich juniorských hráčů to byl první ostrý start po letní přípravě. V B19 snad nechyběl nikdo z české špičky a vynikající účast 19 hráčů byla v nejmladší kategorii chlapců do 11 let. Hráči z tréninkové skupiny Corkers Ostrava, která se v létě rozrostla o Míšu Čepovou a Denisu Rohunovou, ukázali svoji sílu a celkem si z Prahy odvezli 8 medailí. V B15, po dobrém výkonu, obsadil Alex Kelar 2. místo. Kategorie do 17 a 19 let patřily našim hráčům, když v G17 zvítězila Terka Široká. V B17 bral zlato Viktor Byrtus a bronz přidal Filip Strouhal. G19 vyhrála Míša Čepová a B19 ovládl Viktor Byrtus, který si tak odvezl dvě vítězství. Pro druhé místo si v B19 došel Ondra Vorlíček a třetí místo v B19 obsadila Denisa Rohunová. Hráčům gratulujeme a držíme palce, aby nová squashová sezóna pokračovala ve stejném trendu.