O víkendu se hrál v Brně squashový turnaj juniorů kategorie A s masivní účastí 162 hráčů, pro nás tentokrát nepříliš úspěšně.

Na turnaji nechyběli ani hráči z tréninkové skupiny Honzy Mutiny a nutno říci, že na tomto turnaji jsme zůstali za očekáváním, zejména v sobotu v kategorii chlapců do 15 let, když si v semifinále neodkázal Alex Kelar poradit s Farídem Farragem a pak v zápase o třetí místo podlehl Karlovi Matouškovi, takže zůstal bez medaile. V B19 se našim hráčům stal překážkou velmi dobře hrající Marek Panáček, který postupně vyřadil Filipa Strouhala a poté i Benjamina Bergela. O něco lépe se dařilo děvčatům, když v G19 zvítězila Michaela Čepová před Denisou Rohunovou (obě se od září přidaly k juniorům trénujícím v klubu Corkers Ostrava). Bramboru si odvezla Tereza Široká a na 7. místě skončila Vanda Lukavcová. V G15 neprošla přes semifinále Vendula Boháčová, které se nepovedl ani zápas o třetí místo a završila tak ostravský bramborový den. V G11 se na 7. místě umístila Valentýna Boháčová.

V neděli se Filip Strouhal dostal do finále B17, kde se potkal opět s Markem Panáčkem. Odveta se našemu hráči nevydařila a skočil tak na druhém místě, 11. místo obsadil Filip Čepelák.

Určitě jsme měli na tomto turnaji větší ambice. Pomalu je za námi první část sezóny a bude nutné přidat, aby druhá část, ve které je několik vrcholných akcí (MR a ME) dopadla lépe.